pastatu-energija-apie-mus

Esame komanda susibūrusi iš savo srities kvalifikuotų profesionalų ir ekspertų, teikianti visas inžinerinių sistemų paslaugas. Nuo šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, santechnikos sistemų konsultacijos iki projektavimo, konkrečių įrenginių rekomendacijos, jų pardavimo ir sėkmingo įdiegimo individualiuose ar komercinės paskirties pastatuose.

Visiems atliktiems darbams suteikiame 5 metų garanatiją ir techninę priežiūrą. Įrenginiams teikiama gamintojo garantija 2-10 metų. Darbus vykdome visoje Lietuvoje.

Stantiems naujus namus ar planuojantiems atsinaujinti šildymo sistemą, padedame išsirinkti patikimiausius ir ekonomiškiausius įrenginius pagal individualius šildymo poreikius.

Suprojektuojame šildymo, vėdinimo, vėsinimo ar santechnikos sistemas. Pasirūpiname visais montavimo klausimais ir nepriekaištingai funkcionuojančios sistemos įrengimu, atliekame įrangos techninę priežiūra.

pastatu-energija-inzinerines-sistemos-montavimas

Per 2019 metus įrengta

0
Šildymo sistemos
0
Vėdinimo sistemos
0
Oro kondicionavimo sistemos

Planuojate įsirengti šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ar santechnikos sistemą? Patikėkite visus klausimus mums, o mes užtikriname rasti geriausius sprendimus Jūsų būstui.

Scroll to Top