Šilumos siurbliai Oras-Vanduo

Vienas populiariausiu ir naudingiausiu sprendimu statantiems naujus namus ir planuojantiems grindinį ar radiatorinį šildymo būdą. Oras-Vanduo šilumos siurbliai beveik nereikalauja jokios priežiūros, todėl galite visiškai pamiršti apie pastovias kieto kuro atsargas ar nuolatinę katilų priežiūrą. Ekonomiški šilumos siurbliai leis sutaupyti iki 20% šildymo išlaidu lyginant su kieto kuro katilais ir visiškai neapkrauti Jūsų jokiais papildomais darbais.

silumos-siurbliai-oras-vanduo-pastatu-energija

Šilumos siurblio Oras-Vanduo veikimo principas

Šilumos siurblys veikia perduodamas šilumą iš vienos aplinkos į kitą, naudojant kompresorių ir šaldymo grandinę.

Išoriniame bloke esantis ventiliatorius priverstinai siurbia aplinkos orą pro garintuvą. Garintuve yra skystas šaltnešis (freonas), kuris garuodamas sugeria šilumą iš aplinkos oro. Tada dujinės būsenos šiltas freonas yra suspaudžiamas kompresoriaus ir virsta skysčiu. Tokiu būdu dar labiau pakyla šaltnešio temperatūra. Taip įkaitęs freonas perneša šilumą į kondensatorių, kuris yra apvyniotas aplink vandens talpyklą. Galiausiai karštas freonas atiduoda šilumą, kurią sugeria talpykloje esantis vanduo. Tuomet atvėsęs šaltnešis pereina pro plėtimosi vožtuvą, kur jis yra perkeliamas atgal į dujinę agregatinę būseną, ir procesas prasideda iš naujo.

Šilumos siurblio Oras-Vanduo privalumai

Jeigu turite ar statote naują namą ir planuojate vandeninę šildymo sistemą (radiatoriai, šildomos grindys) ir karšto vandens paruošimą, rekomenduojame rinkitis oras-vanduo tipo siurblį. Tai pilnavertė sistema, kuri ištisus metus gali tarnauti kaip vienintelis šilumos šaltinis.

Šilumos siurbliai Oras-Vanduo

Scroll to Top