Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas yra šildymo būdas, kuris išnaudoja žemės vidinę šilumą. Jam įrengti naudojama geotermija – šilumos gavybos būdas, naudojantis šilumą iš paviršiuje slūgsančio grunto ir požeminių vandeningų sluoksnių. Geoterminio šildymo sistema naudoja minėtą šilumos energiją privačių ar komercinių pastatų šildymui, šaldymui bei karšto vandens ruošimui.

Geoterminis-sildymas
geoterminis-sildymas-planas

Pagrindinis geoterminio šildymo sistemos komponentas – šilumos siurblys. Tai prietaisai, kurie pasisavina aplinkoje esančią energiją ir paverčia ją šiluma, tinkama šildyti namus ar vandenį. Šilumos siurbliai yra galingi įrenginiai, kurie energiją iš, pavyzdžiui, grunto ištraukia net žiemos metu. Šie įrenginiai yra visiškai saugūs naudoti, jie neteršia aplinkos, yra sandarūs, todėl į išorę nepatenka jokių antrinių žaliavų.

Geoterminis šildymas yra naudingas ir efektyvus sprendimas tik tuomet, kai visi diegimo ir montavimo darbai yra atlikti teisingai, atsižvelgiant į aplinkos veiksnius ir gamtines sąlygas. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti ekspertai padės tinkamai suprojektuoti geoterminio šildymo sistemą, išrinkti efektyviausius šilumos siurblius ir įdiegti sistemą Jūsų name.

Scroll to Top