Rekuperatoriai ir vėdinimas

Rekuperatoriai – įrenginiai, padėsiantis sutaupyti šilumos energiją ir tiekti šviežią orą į patalpas. Vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių būdų vėdinti pastatus, nes jis ne tik tiekia šviežią orą į patalpas, bet jį dar išvalo nuo dulkių, žiedadulkių ir vabzdžių.

rekuperatoriai-ir-vedinimas

Rekuperatoriai padeda taupyti šiluminę energiją, panaudojant šiltą, išmetamą į lauką, patalpų orą, sušildyti tiekiamam orui. Toks oro rekuperavimas užtikrina patalpose vėdinimą su šilumos atgavimu iki 95 %.


Rekuperatorių veikimo schema yra labai paprasta – patalpos oras patenka į rekuperatorių, praeina pro filtrą, tuomet patenka į šilumokaitį, palieka jame savo šilumą ir yra pašalinamas į lauką atvėsintas oras. Tuo pačiu metu lauko oras pakliūna į rekuperatorių pratekėdamas per šilumokaitį, jame pasiima iš patalpos ištraukiamo oro šilumą, pereina per filtrą ir galiausiai patenka į Jūsų namus.

Į Lietuvos rinką yra tiekiama nemažai skirtingų gamintojų rekuperatorių, tačiau ne visi yra pritaikyti efektyviai dirbti mūsų klimato sąlygomis. Todėl prieš pasirenkant rekuperatorių, visada siūlome nemokamą konsultaciją, kurios metu pasidalinsime savo patirtimi pasirenkant geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius.

Rekuperatoriai

Scroll to Top